Prawo Jazdy Kołobrzeg

www.prawojazdy-kolobrzeg.pl

Kurs na wózki widłowe

Właśnie trafiłeś
 na
 stronę Ośrodka Szkolenia Kierowców!

Operator wózka widłowego to coraz popularniejszy zawód w naszym kraju. Głownie przyczyniają się do tego nowo powstające magazyny, ale również atrakcyjne wynagrodzenie zagranicą, gdzie wiele osób postanawia wyjechać. Osoby posiadające uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych mogą znaleźć prace nie tylko w magazynach, ale również w sklepach, hurtowniach, fabrykach i portach. Wydawane przez nas uprawnienia są bezterminowe, ważne nie tylko w Polsce, ale również w pozostałych krajach Uni Europejskiej.

Wydawane przez nas uprawnienia są Unijne z Certyfikatem Ministerstwa Gospodarki na drukach MEN (Ministerstwa Edukacji Narodowej) na wszystkie rodzaje wózki jezdniowe w języku polskim oraz na wniosek kursanta w języku angielskim. 

Aby przystąpić do szkolenia należy spełnić następujące warunki:
- mieć ukończone 18 lat;
- posiadać zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy jako operator wózka jezdniowego (widłowego);
- posiadać wykształcenie minimum podstawowe.

Kursy na wózki widłowe prowadzimy w takich miastach jak Koszalin, Kołobrzeg, Miastko, Białogard, Drawsko, Goleniów, Gryfice, Nowogard.

Zapisy na szkolenia pod numerem telefonu: 605-225-569

Tags: Kurs na wózki widłowe Koszalin,  Kurs na wózki widłowe Miastko, Kurs na wózki widłowe Białogard, Kurs na wózki widłowe Drawsko, Kurs na wózki widłowe Goleniów, Kurs na wózki widłowe Gryfice, Kurs na wózki widłowe Nowogard

 • Skontaktuj się

  tel.: 605-225-569
  email: wyślij wiadomość
 • Godziny otwarcia

  pon-pt 8-18,
  sob 9-14.
 • Nasz adres

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego Tina
  ul. Budowlana 4
  Kołobrzeg